2 % parama

Paremkite žurnalą MIŠKAI 2% jau sumokėtų mokesčių!

Prašome Jūsų pasinaudoti vienu efektyviausių būdų mėgstamam žurnalui paremti ir jį leidžiančiai VšĮ “Baltijos miškai” skirti 2% Jūsų jau sumokėto į Valstybės biudžetą  gyventojų pajamų mokesčio.

Jūsų palaikymas yra labai svarbus, nes tik turint pakankami lėšų galima leisti kokybišką ir visiškai nepriklausomą leidinį. Jūsų parama žurnalui MIŠKAI leis Jums patiems labiau džiaugtis šiuo periodiniu leidiniu.

Pagal LR Gyventojų pajamų mokesčio įstatymą, kiekvienas gyventojas iki 2019 m. gegužės mėn. 1 d. Valstybinei Mokesčių inspekcijai gali nurodyti, kuriai visuomeninei organizacijai skiria dalį (iki 2 proc.) iš sumokamų gyventojų pajamų mokesčių ir tokiu būdu geranoriškai paremti nevyriausybinių organizacijų veiklą.

Tai nereiškia jokių papildomų mokesčių ar finansinės naštos Jums.  Jei nenurodysite, kam norite pervesti minėtus 2 proc., pinigai tiesiog pasiliks bendrame valstybės biudžete. Mokesčius perveda ne asmuo, o Mokesčių inspekcija, todėl žmogui tereikia užpildyti nesudėtingą prašymo formą arba užpildyti paramos formą FR 0512 ir kartu pateikti deklaruojant pajamas.

Prašymo skirti 2 % gyventojų pajamų mokesčio formos FR0512 pateikimo būdai:

  1. Pristatyti tiesiogiai į VMI arba išsiųsti paštu.

Tokiu atveju Jums tereikia:

  1. a) kompiuteriu užpildyti šią FR0512 formą (FR0512 forma mxfd formatu) arba
    b) formą užpildyti ranka (FR0512 forma PDF formatu)

Užpildytą formą pateikti:

tiesiogiai įteikti Apkstirities Valstybinės mokesčių inspekcijos (AVMI) darbuotojui (skyrių sąrašą galite rasti čia https://www.vmi.lt/cms/aptarnavimo-skyriai); atsiųsti paštu Apskrities Valstybinei mokesčių inspekcijai (Dėmesio! Viename voke gali būti siunčiama tik viena deklaracija);

  1. Užpildyti ir pateikti internetu per Elektroninio deklaravimo sistemą prisijungiant per Jūsų elektroninės bankininkystės sistemą arba per Elektroninio deklaravimo sistemos svetainę. Prisijungus pasirinkti e-deklaravimą, tuomet Jus iš karto nukreips į Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS), kurioje jau būsite registruotas (duomenys imami iš banko). Pasirinkite formą "Pildyti portale". Iš pateikto formų/dokumentų sąrašo Jums reikia surasti FR0512 formą (Prašymas pervesti iki 2 procentų pajamų mokesčio sumos Lietuvos vienetams, pagal Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos įstatymą turintiems teisę gauti paramą), užpildyti ir pateikti.

Primename, kad papildomai prašymo teikti nereikia tiems, kurie praėjusiais metais paramą skyrė tam pačiam paramos gavėjui ar politinei partijai keleriems metams į priekį.

Plačiau apie prašymų pervesti pajamų mokesčio dalį vienetams, turintiems teisę gauti paramą, ir (arba) politinėms partijoms priėmimą galite pasikonsultuoti VMI svetainėje arba nemokamu telefonu 1882.

Įmonės rekvizitai:

VšĮ „Baltijos miškai“

Gilušio g. 16-44, 
Trakai, LT-21110 
Įmonės kodas 302467500